Nejnovější recenze ze sekce Napařovače oděvů

Přidáno: 15. prosince 2023

• Velmi rychle nahřátý a připraven k použití.
  • Vždy po ruce, není třeba vytahovat žehlící prkno a žehličku.
  • Výborný na osvěžení oblečení, při použití esence, prádlo voní, jak čerstvě vyprané.
  • Není polohovatelné prkno, zabere více místa

Jsem spokojená, opravdu když se spěchá je oblečení velmi rychle připraveno a v super stavu.
Dokonce i muž zvládá ráno své košile a je spokojen.

Přidáno: 15. prosince 2023

• Design
  • Jednoduchost používání
  • Nádobka na dostatek vody
  • Zabere v bytě nějaké to místo

Používáme doma zatím krátce. Neumím úplně hodnotit kvalitu žehlení, ale to jakým způsobem dokáže během chvilky osvěžit košile, které nějaký ten den/týden visely ve skříni - to je paráda. Dnes si už košile před tím, než si je vezmu na sebe, sám "osvěžím" Je to fakt jednoduché, rychlé a vlastně mě to i začalo bavit. Ze začátku jsem byl trochu kyselý, že nám výrobek akorát zabere další místo v bytě, ale dnes jsem s tím úplně ok - protože i designově jde o povedený kousek - ostatně jak už je u Philipsu zvykem.

Přidáno: 14. prosince 2023

(naposledy upraveno 16. prosince 2023)

• Rychlé nahřátí, není třeba chystat žehlící prkno, stačí jen voda
  • Malá přiložená rukavice! (Pro muže)

Snadno jsem složil, napustil vodu a spustil. Ovšem pak nastal problém - malá rukavice! Nechtěl jsem se vzdát tak snadno a jako alternativu zvolil novou kuchyňskou chňapku.. Každý den si žehlím košili, už jsem v tom zběhlý a jde mi to celkem rychle.. tady bylo první použití zdlouhavé, ale častějším použitím jsem zkrátil dobu nutnou k žehlení. I tak - má košile je velká, neustále jsem musel na prkně rovné části posouvat.. vyžehlit do rovna límeček, taky nebylo jednoduché.. na slabší materiály, ne moc zmuchlané silnější - ideál. S žehličkou bych výkonnostně nesrovnával. Zabere ale méně místa a je tím vždy připraven k "akci".

• dokonce i vyžehlí
  • jednoduché ovládání
  • pro všechny druhy látek
  • nádobka na vodu nejde vyjmout

Rozhodoval jsem se, jestli koupit lepší klasickou žehličku a obměnit tak náš model v domácnosti nebo napařovač a zvolil jsem napařovač, nemůžu si stěžovat. Žehličku teď používáme méně než dříve. Fajn k použití zmuchlaného prádla, které leželo na židli. Praktický výrobek s jednoduchým ovládáním. Používám k přežehlení prádla před tím, než si ho obleču. Rychle odstraní záhyby a můžu vyrazit. Osvěžil mi dokonce i zimní kabát, který jsem po roce opět vytáhl ze skříně, jako by ho zbavil té nepříjemné zatuchlosti. Využívám ho často. Na to, jak je malý, má vynikající účinek. Určitě bych doporučil ruční napařovač i dalším.

• Rychlý
  • Skladný
  • Poradí si se všemi typy tkanin
  • Odstraní záhyby
  • Osvěží prádlo
  • Je těžší
  • Nelze vyjmout nádobku na vodu

Již dlouho jsem se rozhodovala o koupi ručního napařovače, ale neměla jsem na to odvahu, recenze vždy byly různé. Musím však s naprostou spokojeností ohlásit, že je výborným pomocníkem v domácnosti. Stal se mým nejlepším přítelem. Vždy jsem nerada žehlila a ačkoli máme sušičku, tak napařovač používám skoro denně. Přeci jen po poskládání a „hození“ do skříně se vytáhnou věci se záhyby či opět pomuchlané. Využívám hlavně pro tyto příležitosti. Je to rychlé a za pár minutek mohu odejít bez stresu, že jsem nestihla vyžehlit košili. Poradí si hravě se všemi druhy látek. Ovšem musím také podotknout, že je malinko těžší, než se zdálo a nádoba na vodu je neodnímatelná, je těžší manipulace při napouštění vody.

Přidáno: 14. prosince 2023

• Rychlost nahřátí (připravenost k akci do minuty)
  • Stačí obyčejná voda
  • Integrované prkno
  • Pro "slabší" a jemné materiály ideální (a na vše na co se bojím vzít žehličku :-) )
  • Límečky od košile a záhyby, které chcete mít na "tvrdší" košili do rovna - tak jednoduše napařit nejdou
  • Pořád to neobstará sám :-)

Rychle složeno, rychle zapnuto a spuštěno.. Není to samozřejmě na hromadu prádla, to se vytažení žehličky nevyhnete, ale na jemné materiály halenek/šatů, nebo lehce zmuchlané prádlo. S tvrdšími košilemi je to horší - rovné plochy ještě nějakou jdou, ale límečky a případné záhyby u rukávů a podobně - to už tak lehké není. S každým dalším spuštěním se zkracuje čas, který potřebujete - takže určitě nevzdávat a nezatracovat po prvním "napařování". Možná kdyby bylo prkno i ze zadní strany, bylo by žehlení například košil - jednodušší a rychlejší. Důležité je nezapomenout na přibalenou rukavici, bez ní opravdu pálí! Není v žádném případě vhodné pro děti - mohly by se spálit. Postavený v rohu místnosti ani nezabírá moc místa :-), vypadá celkem hezky, tak ho není třeba za každou cenu schovávat.

Radek Kejklíček Radek Kejklíček

Přidáno: 13. prosince 2023

• Disegnový kus, použití kohoutkové vody, nastavitelný integrovaný prkno.
  • Zabere dost místa.

Jako valná většina mužů, tak i mě nebaví žehlení. Donedávna jsem to raději přenechával přítelkyni. Obecně mi bylo známo, že napařovače nemají velikou intenzitu na to, aby zmačkané oblečení narovnal, tenhle je ale jiný. Před odchodem do práce jsem si všiml, že mám košili i kalhoty trochu pomačkané a napařovač od Philips si s tím během málo sekund hravě poradil. Práce je s ním intuitivní a dokonce to zvládnu i sám a nepotřebuji k tomu partnerku. Na stojanu se dá zvolit intenzita páry. Líbí se mi jak vypadá, že jde vše lehce a žehlení mě rázem baví.

Přidáno: 13. prosince 2023

• Rychlé nahřátí, velká nádrž na vodu, volba intenzity napařování, úspora času.
  • Je poměrně veliký.

Jsem máma jednoho batolete a miluji tento napařovač oděvů od Philips. Kvůli dítěti velmi často peru prádlo a tím pádem i žehlím. Nad žehlením jsem každý den trávila hromadu hodin (donést prkno, připravit žehličku, pak vše sbalit) a nezbývalo moc síly a času na další věci. Změna nastala od doby co jsem začala používat napařovač. Ušetří mi spoustu času, ale i nervů s choulostivými tkaninami. Má 2litrovou nádobu na kohoutkovou vodu, integrované prkno je polohovatelné a snadno se nastaví výška, takže pohodlně se můžeme s přítelem střídat. Nahřátí netrvá ani 60 sekund, což jsem ocenila když přítel potřeboval před odchodem rychle narovnat pomačkanou košili. Ač přítel běžně nežehlí, tak si tento napařovač oděvů sám zkusil a byl nadšený. Už si zvládne narychlo napařit košili sám :) Celkově na mne působí stojan elegantně, ale je pro něj potřeba více prostoru. Jako super vychytávku hodnotím, že do hlavy napařovače můžete přidat svou oblíbenou vůni. Používám jej denně a žehličku jsem poslala dál do světa.

Přidáno: 13. prosince 2023

• Rychlé použití bez nutnosti přenášet žehlící prkno.
  • Nepotřebuju rukávník na žehlení košil.
  • Snadné žehlení - stačí pověsit ramínko, přidržet oblečení dole a už jen žehlit :-)

Nejvíc se mi líbí, že můžu žehlit šaty a košile rovnou vytažené ze skříně. Nachystám ruční napařovač a pověsím oblečení na ramínku a můžu hned žehlit. Je to pro mě praktické a jednoduché a nemusím vyndavat žehlící prkno. Očekávala jsem, že na vyšší výkon bude napařovač pářit daleko víc, ale v pohodě vyžehlím šaty, košile i sako. Za mě super

Vlapr Vlapr

• Rychle začíná pracovat
  • Nepotřebuje žehlicí prkno
  • Dobře funguje na košile, trička a tenké kalhoty
  • Na silnější materiály nic moc
  • Je relativně těžký do ruky

Vybral jsem si ho, protože jsem hledal něco na rychlé odstranění pomačkání na košilích a kalhotách, bez nutnosti vytahovat žehlicí prkno.
Po zapnutí začne rychle pracovat a nepotřebuji žehlicí prkno, stačí nechat věci na ramínku. Funguje dobře na odstranění lehkých záhybů a pomačkání na košilích, kalhotech a tričkách. Pokud je to hodně zmuchlané, tak je klasické žehlička účinnější. Na silnější materiály, jako je třeba sako už moc dobrý není, musí se hodně pomalu.
Celkově vzato, funguje dle očekávání, ale nesmí po něm člověk chtít zázraky.

Přidáno: 12. prosince 2023

• Krásně vyrovná oblečení se sklady, které se hůř žehlí
  • Rychle připraveno k použití, rychle se nahřeje
  • Nastavitelné prkno, což jako ne moc vysoká oceňuji
  • Poprvé jsem měla strach s manipulací s pátou, nezvyk oproti žehličce

Jsem maminkou tří již odrostlejších dětí, ale prádla je u nás stále hromada a jistě mi každá dá za pravdu, že žehlení není zrovna oblíbenou činností. S napařovačem rychleji vyžehlím prádlo, se kterým bych se jinak dlouze mordovala. Rychle připraven k práci, prkno, které si mohu nastavit pohodlně ke své výšce vytáhnu k televizi a už jedu. Nemusím si tolik dávat pozor na různé materiály oblečení, abych je nějak neponičila a bez chyby vyrovná různé sklady, záhyby a tak. Jen jsem ze začátku musela být opatrnější kvůli manipulaci s pátou. Za mě ale skvělá volba do domácnosti.

Kubass Kubass

• Rychlé nahřátí
  • Výškově nastavitelné prkno
  • Design
  • Cenové dostupný
  • úspora času
  • Zatím jsem nic proti nenašel, jsem spokojen

Nikdy by me nenapadlo, ze vezmu něco jako žehličku do ruky. Ze začátku jsem byl dost skeptický, nevěřil jsem, že napařovač oblečení narovná. Z doslechu od známých jsem neslyšel žádné pozitivní ohlasy. Napařovačem jsem zvládnul vyrovnat košili, svetr i oblek, který nosím do práce. Zatím co ho máme doma, tak je využíván každý den. Přítelkyně je nadšená. Výhoda je, že ho můžu použít snad na všechno včetně mého oblíbeného ručníku do posilky, který by obyč žehlička zničila. Žehlení košile do práce byla jedna velká pohroma. Přítelkyně jednu žehlila i deset minut. Teď je zvládnu vyrovnat sám.
Za mě super pomocník. Ulehčí dost práce.

Přidáno: 11. prosince 2023

• Úžasná na jemné a lehké materiály, u kterých bych se bála, že normální žehličkou je spálím
  • Rychle připravena k použití
  • Po delší manipulaci mě trochu bolí ruka, přijde napařovačka, ale to je asi spíš mnou než výrobkem :-)

U napařovače jsem dlouho váhala, protože kdysi mi moji známí říkali, že ho měli a nic to nevyžehlilo, což ale není tento případ. Výkon mi přijde v pohodě a v pohodě si poradí s jemnými materiály, které bych se bála žehlit a nebo je z obavy z poničení žehlím přes plínu. Vřele doporučuji na košile, které manželovi nesnáším žehlit, ale s tímhle mě to prostě baví :-)

Leenka Leenka

Přidáno: 11. prosince 2023

• Rychlé použití
  • Velká nádržka na vodu
  • Velké prkno
  • Snadné použití
  • Ničí bakterie
  • Zabírá více místa
  • Nenašla jsem uchyt na ochrannou rukavici a kartáček

Napařovač už pár dní používám. Za mě je to neskutečně velký pomocník. Každy den musí mít přítel do práce košili. Vždy jsem u košil strávila půl dne. Než se nahřála žehlička, vyndat prkno, vždy jsem se dlouho přemlouvala, abych je vyžehlila. Společenské kalhoty nešli vůbec vyžehlit a bála jsem se, že je spálím a zničím. Já mám zas plno halenek a šatů, které jsou po vypraní strašně zmačkané a nejdou vyžehlit. Obyčejná žehlička by je zničila. Nejvíce oceňuji velkou nádržku na vodu, vystačí na několik kusů prádla a nemusím pořád odbíhat pro vodu. Napařování a vyrovnání košile mi zabere maximálně dvě minuty. Pro mě je to velká úspora času. Během chvilky je napařovač připraven k použití. Má několik intenzit páry. Velké prkno je skvělé a dost pomáhá při napařování. Součástí je i rukavice, aby se při používání člověk nepopálil. Napařovač používám i na plyšáky, pára zničí bakterie na povrchu hraček. Určitě výrobek doporučuji a pokud se budete rozhodovat zda koupit samostatný nebo s prknem, tak určitě doporučuji napařovač s prknem. Velký pokud máte doma místo a malý je skvělý zase na cesty. A nejlepší je, že vyžehlit košili si zvládne přítel konečně i sám :D prkno a klasickou žehličku by do ruky nevzal. To by šel do práce radši zmačkanej.

Silvercrest SDMF 1300 B1

Přidáno: 7. prosince 2023

• Rychlost zahřátí
  • Dobře skladný
  • Funguje skvěle

Moc jsem tomu nevěřil ale musím říct, že jsem mile překvapen. Vyžehlit košili nebylo snad nikdy jednoduší. Dáte na ramínko, přejedete zmačkané strany a jeto. Za mě velká paráda.

AEG HS6-1-2EG

AEG HS6-1-2EG

Ověřený zákazník EmaHome.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 6. prosince 2023

Zakoupeno v EmaHome.cz

bude to dárek k vánocům a tak doufám, že bude dobře sloužit.

Tefal DT 8230 E1

Tefal DT 8230 E1

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. prosince 2023

(naposledy upraveno 4. prosince 2023)

Zakoupeno v Alza.cz

Výborný pomocník

Sencor SSI 0860GD

Sencor SSI 0860GD

Ověřený zákazník planeo.cz Zdena Zelenková

Přidáno: 3. prosince 2023

Zakoupeno v planeo.cz

manipulace je s ním lehká, výkonný

tanakocvalt tanakocvalt

Přidáno: 29. listopadu 2023

• Perfektní využití
  • Jednoduché ovládání
  • Dobré skladný
  • Cenově dostupný

Skvělá věc. Využívám prakticky furt. Cenově za mě super.
Zatím bez problémů, snad vydrží dlouho. Za mě tedy velká spokojenost.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25