Nejnovější recenze ze sekce Napařovače oděvů

Sencor SSI 0860GD

Sencor SSI 0860GD

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. ledna 2024

Zakoupeno v planeo.cz

• Je lehky,pekne vyzehli zavese i zaclony.
Tefal DT 2024 E1

Tefal DT 2024 E1

Ověřený zákazník Alza.cz JJ

Přidáno: 14. ledna 2024

(naposledy upraveno 14. ledna 2024)

• Skladnost při cestách
  • Účinnost
  • Vysoký výkon
  • Malý zásobník vody
  • Šńůra by mohla být delší
Philips Steam&Go GC362/80

Sencor SSI 0850RS

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 3. ledna 2024

Zakoupeno v planeo.cz

Zboží byl dárek,pokud vím byla spokojenost

Ověřený zákazník Lidl-shop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. ledna 2024

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

Dělá to, co mnohem dražší přístroje nedělají - žehlí a to fakt. dobře.

Ověřený zákazník elem6 Ověřený zákazník

• vše ok

Ověřený zákazník Alza.cz Břetislav

Přidáno: 28. prosince 2023

Zakoupeno v Alza.cz

• Možnost napařování i žehlení.
  • Zatím nevím.

Byl to dárek, tak jak funguje ještě nevím.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 27. prosince 2023

• Lehoučká
  • Rychle se ohřívá
  • Slabá

Koupila jsem hlavně pro záclony, abychom nemusela žehlit na prkně, ale zklamání. Je tak slabá že i tu slaboučkou záclonu nedokázala narovnat.
Vybírala jsem hlavně kvůli značce Philips, ale nesplnila očekávání, navíc údajně nový napařovač přišel s vodou v nádobě.

Reakce značky Philips

mrzí nás, že nejste s produktem spokojena.
Pokud napařovač nevydává dostatek páry, nefunguje správně, můžete reklamovat u prodejce, nebo kontaktovat naši zákaznickou podporu.
Co se týče vody v napařovači. Voda je z testování, všechny produkty na žehlení žehličky, parní generátory, ruční napařovače prochází důkladným testováním ve výrobě, abychom zaručili jejich účinnost. Může se tak stát, že bude v novém výrobku zbytek vody. U napařovačů Philips obecně není žádoucí, aby zcela vyschly.
Facebook/Messenger Philips Home Living (CZ či SK) nebo na telefonním čísle: (+420) 225 296 161 pro ČR a (+421) 250 112 424 pro SK.
Tým Philips DA - oddělení domácích spotřebičů

Přidáno: 27. prosince 2023

• sestavení i obsluha je velmi snadná
  • zvládne vyžehlit vše i náchylné tkaniny
  • zabere nějaké místo

Napařovač oděvů mne velmi mile překvapil. Sestavení i obsluha je velmi snadná. Hodně pomačkanou košili snadno na ramínku vyžehlil, taktéž riflové kalhoty i ubrus. Součástí je i rukavice, aby nedošlo k poranění ruky. Stojan s prknem nějaké místo zabere, ale přístroj vypadá elegantně. Za naši domácnost mohu opravdu jen doporučit.

Basehome BH1

Basehome BH1

Ověřený zákazník Allegro.cz Jana

Přidáno: 26. prosince 2023

Zakoupeno v Allegro.cz

Nevyzkoušeno, byl to dárek pod stromeček

Tefal DT 9100 E0

Přidáno: 20. prosince 2023

Zakoupeno v Lidl-shop.cz

vyrovnání materiálu , dostačující

Přidáno: 18. prosince 2023

• Rychlost nahřátí, výborný na jemné materiály, použití vody z kohoutku
  • Vlhkost oblečení, těžký do ruky, malá žehlící plocha, občas zanechává stopy na žehleném oděvu

Jsem zastánce žehlení, i přesto, že mám sušičku stále žehlím. Dá se říct, že žehlím ráda a nikdy mi žehlení nevadilo až do doby kdy přítel změnil zaměstnání a já tak musela začít žehlit až osm košil týdně. Z tohoto důvodu jsem si chtěla pořídit napařovač, teď když ho konečně mám ráda se s vámi podělím o zkušenosti. Napařovač má velmi rychlé,a jednoduché použití, velice rychlá doba nahřátí a má výborně tvarovanou špičku napařovací plochy. Po delší době je však těžší do ruky a přívodní hadice k napařovací hlavici je hodně horká. Při napařování musíte vždy použít rukavici, bez ní to opravdu nejde, já jsem to zkusila bez a to opravdu není dobrý nápad. Žehlící plocha je krátká a já bych uvítala naklápěcí, tedy vodorovnou polohu. Košile se mi bohužel moc dobře nežehlí, špatně jde upravovat límeček a jelikož je plocha na žehlení krátká, spodek košile nejde dobře vyžehlit. Občas zanechává mokré stopy na žehleném oděvu a někdy dochází k odkapu sražené vody z napařovací hlavice na zem. Trička, sukně, šaty, saka, dětské oblečení, jemné i lněné materiály na to je opravdu skvělým a rychlým pomocníkem. Je třeba zvážit, zda máte úložný prostor na tento stojací napařovač, aby jste ho měli stále po ruce, protože to místo opravdu zabere. Jinak to je nepostradatelný člen rodiny.

Přidáno: 18. prosince 2023

(naposledy upraveno 18. prosince 2023)

• Výborné pro oživení - vyžehlení malých kousků textilu . Vhodné i na vyrovnání pomačkaného saka či kabátu.
  • Nevhodné na velké kusy textilu , jako třeba povlečení .
  • Malá velikost přibalené ochranné rukavice pro muže

Výborný pomocník na malé kusy oblečení

• Kvalita vyžehlení
  • Možnost využití na všechny materiály
  • Délka kabelu

Zpočátku jsem byla trochu skeptická a ani jsem neočekávala, že bude žehlit nějak skvěle. Jsem ale mile překvapená, jak dobře funguje! Velmi rychle se nahřívá a vyžehlí kvalitně! Při využití podložky jsem perfektně vyžehlila i manželovy oblekové kalhoty. Oceňuji, že nemusím vytahovat žehlící prkno, když spěchám a můžu s ním vyžehlit různé materiály - funguje na vlnu i hedvábí! Super rychlý pomocník!

• rychlost,kvalita žehlení, šetrnost
  • některé hůře žehlitelné materiály potřebují víc času

Od výrobku jsem si sliboval dvě věci, rychlost a taky kvalitu vyžehlení. Často nosím košile a obleky. Jako správný chlap žehlím na poslední chvíli a jen to, co je potřeba. Na kvalitu provedení mám ale celkem vysoké nároky. Co se mi líbí je, že celá příprava zabere maximálně dvě minuty a můžu se pustit do žehlení,které taky nezabere moc času. Nepotřebuji tahat žehlící prkno a ještě připravovat žehličku. Všechno zmáknu na ramínku. Výsledek je výborný. Zkoušel jsem ho také na obleky. Vše perfektně vyžehleno bez jakéhokoliv poškození. Košilím, které jsou z materiálu, který se hůř žehlí se musí věnovat trochu víc času ale jinak pecka!

Přidáno: 16. prosince 2023

• Je to rychlé a jednoduché
  • Nepraktická nádržka na vodu

V životě jsem si žehlil jenom párkrát, ani jsem to nepotřeboval a někdo to udělal doma za mě. Když se ke mně dostal tento přístroj, tak jsem se ho rozhodl na popud manželky vyzkoušet. Do nádržky jsem nalil vodu, zapojil na elektriky a začal žehlit. Začal jsem košilí, pokračoval kalhotami a pak ještě dalším oblečením. Žehlilo se mi kupodivu jednoduše, přístroj je do ruky lehký. Košile vypadalo vyžehleně, nebyla zmačkaná, to samé kalhoty. Překvapilo mě, že mi to celé nezabralo ani 10 minut a měl jsem hotovo. Jsem spokojený.

• Jednoduchost ovládání
  • Rychlost používání
  • Bez rizika spálení
  • Vhodné pro různé tkaniny
  • Pára oblečení dezinfikuje
  • Nemožnost vyjmout nádobku na vodu
  • Voda se obtížněji lije do přístroje
  • Trochu těžší do ruky

Velmi nerada žehlím a snažím se této činnosti vyhýbat co nejvíce to jde. Již nějakou dobu jsem uvažovala o pořízení nějakého napařovače, co mi v žehlení pomůže, ale četla jsem velmi různorodé recenze, tak jsem dlouho nad koupí váhala.
Na tento napařovač od Philipsu jsem byla velmi zvědavá a hned při prvním použití mě pozitivně překvapil. Vyzkoušela jsem použít různé oblečení z různých druhů tkanin včetně kalhot a košile. I bez vytažení žehlícího prkna přežehlil oblečení velmi dobře a ošklivé záhyby zmizely. S napařovačem se mi dobře manipulovalo, do ruky je sice lehce těžší, ale oproti klasické žehličce je to pohoda. Stačí zapojit do elektriky a za 60 sekund můžete začít. Nehrozí vám, že se spálíte nebo si spálíte oblečení jako u klasické žehličky, což je pro mě také důležitý faktor. Mám hned také lepší pocit čistoty a toho, že je oblečení vydezinfikované od všech bakterií.
Jediné mínus je pro mě zbytečně složité lití vody do spodní části přístroje, určitě by se hodila nějaká odnímatelná nádobka. Při lití vody kvůli špatnému úhlu nejde dobře vidět, kolik vody tam přesně je. Avšak vzhledem k převažujícím pozitivům se jedná jen o detail.

Zobrazuji 41 - 60 ze 500 recenzí 1 2 [ 3 ] 4 5...25