Tefal DT 9530 E1

Garantovaný nákup z Elektrochram

Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 9 328 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta59 Kč94 % • 83 287 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárek99 Kč92 % • 1 114 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta49 Kč92 % • 511 808 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 10 430 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta35 Kč95 % • 6 172 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta79 Kč93 % • 333 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč94 % • 26 053 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč100 % • 375 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 87 023 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 3 571 recenzíDalší informace

• Velké množství páry
    • Malá váha
    • Součástí není podložka na napařování
    • Horší manipulace s nádržkou na vodu

Skvělý pomocník na rychlé přežehlení oblečení. Ocenila bych více stupňů napařování (i na nejnižší výkon se mi zdálo, že naparuje až moc). Bez problému vyžehlí bavlněná trička. Kupovala jsem hlavně kvůli žehlení dámských šatů, halenek z jemných materiálů se sklady, volány. S výrobkem jsem spokojená, snad mi dlouho vydrží.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• produkt vypadá kvalitně dobře se držel

Po prostudování návodu a ujištění se, že dělám vše správně , výrobek vrčí hřeje jen nedělá páru, již jsem dostal třetí kus stále stejné nedělá páru, tak nevím kde soudruzi udělali chybu. Nicméně jsem ztratil důvěru ve značku Tefal začnu se ji vyhýbat.

Tefal (značka)

Dobrý den, je nám líto, že jste měl s naším výrobkem tak negativní zkušenost, a děkujeme, že jste nás na problém upozornil. MAll bohužel obdržel šarži vadných výrobků, ale problém je už vyřešen. Jde o výjimečnou situaci a rádi bychom vám nepříjemnosti vynahradili.
    Pokud nám necháte kontaktní údaje na emailu [email protected], náš tým se s vámi spojí a pokusíme se situaci vyřešit k vaší spokojenosti.

Parní výkon
30 g/min.
Příkon
1700 W
1.23 kg
Doba nahřátí
15 s

TEFAL PURE TEX DT9530E1 První napařovač s 4v1: dezinfikuje, vyhlazuje záhyby, čistí a rozptyluje vůni díky vyměnitelným nástavcům, výkon 1700 W, parním výstup až 30 g/min, parní ráz až 90 g/min, nástavec k odstranění vlasů, prachu a žmolků ze všech druhů textilií, nástavec MonParfum, přístroj je připraven za 15 vteřin

Napařovač Tefal PURE TEX DT9530E1 je snadno použitelný napařovač oděvů, který dezinfikuje, vyhlazuje záhyby, čistí a rozptyluje vůni u všech vašich domácích textilií. Tentoruční napařovač je první svého druhu a je vybaven vysoce intuitivním a exkluzivním systémem multifunkčních nástavců, díky kterému můžete snadno dezinfikovat veškeré domácí textílie a odstraňovat z nich záhyby, žmolky a prach.Významným přínosem je dezinfekční parní výkon, který zahubí až 99,9 % virů a bakterií* a je součástí ultra rychlého napařovače připraveného k použití za pouhých 15 vteřin.

Napařovač TEFAL PURE TEX DT9530E1 se svými inovativními a chytrými funkcemi byl navržen tak, aby každý den usnadňoval péči o textilie ve vašem domově. Tento ruční napařovač je první svého druhu a dezinfikuje, odstraňuje záhyby, čistí a rozprašuje vůni prostřednictvím vysoce intuitivního a exkluzivního systému multifunkčních nástavců, který vám poskytne 4 snadné funkce v 1 napařovači. Dezinfikuje: S parním výkonem dosáhnete snadno hygieny a svěžesti, protože při napařování dezinfikuje a zmírňuje pachy, a zároveň hubí až 99,9 % virů, bakterií a choroboplodných zárodků.* Vyhlazení záhybů: Díky jedinečné technologii hřející desky se stabilní teplotou, výkonem o 1700 W, nepřetržitým parním výstupem až 30 g/minutu a exkluzivním rázem až 90 g/minutu odstraňuje PURE TEX záhyby efektivním vertikálním pohybem bez nutnosti použít žehlicí prkno. Čištění: Nástavec s možností obrácení odstraní vlasy, prach a žmolky ze všech textilií, a to i ty, které je těžké nebo nemožné vyprat. Rozptyluje vůni: Díky nástavci pro rozptyl vůně MonParfum si můžete užít své oblíbené vůně u vás doma. A to vše v podobě jednoho ultra rychlého napařovače, který je připraven za 15 vteřin a zajistí vynikající výsledky u všech domácích textilií.

Vlastnosti

Exkluzivní systém multifunkčních nástavců
Dezinfikující parní výkon
Přírodní pára – bez použití chemikálií
Odstraňuje vlasy, žmolky a prach
Možnost parního výstupu o síle až 90 g/minutu na nepoddajné záhyby
Nástavec MonParfum pro rozptylování vůně
Připraven k použití za 15 sekund
Bez nutnosti žehlicího prkna
Funkce automatického vypnutí

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Scorpion-elektro.com

• Horší manipulace s nádržkou na vodu

• , zakoupeno v MALL.CZ

• produkt vypadá kvalitně dobře se držel

Tefal (značka)

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , Testováno s Testuj.to

• Vhodný i na oděvy které se nesmí žehlit
    • Rychlost nahřátí
    • Ničí viry a bakterie
    • 3 různé nástavce
    • Délka kabelu
    • Nádržka na vodu jde těžce vysouvat

Tento napařovač zcela splnil mé očekávání. Oceňuji hlavně rychlost nahřátí za pouhých 15 sekund. Na výběr je ze 2 úrovní páry, jde také navolit aby pára vycházela nepřetržitě, bez nutnosti stálého držení tlačítka. Díky 3 univerzálním nástavcům můžete oblečení zbavit prachu, chlupů či žmolků. Díky nástavci MonParfum jde oblečení provonět například Vašim oblíbeným parfémem. Napařovač dezinfikuje a ničí viry a bakterie. Také bych vyzdvihla dostatečnou délku kabelu.

• , Testováno s Testuj.to

• Perfektní dlouhý kabel, opatřený suchým zipem
    • Snadné žehlení bavlněných materiálů, dlouhé šaty, košile, závěsy
    • Moc ráda používám na ložní prádlo už povlečené ,krásně oživí, provoní
    • Syn používá na deky, dobře odstraní drobné nečistoty a chlupy od domácích mazlíčků
    • Dobrý je i na ručníky a utěrky
    • Velice špatně se otevírá nádržka na vodu
    • Nevyhovuje mi na žehlení drobného prádla,to se nedá srovnat s klasickou žehličkou
    • Je trochu těžší. Ale to se dá pochopit, když je tam nádržka na vodu
    • Docela horká rukojeť

S napařovačem Tefal Pure Tex jsem docela spokojená.Rychle se nahřál a manipulace s ním je jednoduchá. Nástavce jsou opatřeny magnetem, tak že se dobře vyměňují. Moc se mi líbí kazetka na aviváž,nebo vonnou esenci. Překvapil mě i dlouhý kabel, který je opatřený suchým zipem,tak že se dobře ukládá. Prádlo se celkem dobře žehlí na ramínku, hlavně bavlněné šaty, košile, závěsy. Na drobné prádlo (kapesníky a pod) mi to nevyhovuje. Nedá se srovnat s klasickou žehličkou. Také manipulace s nádržkou na vodu nic moc. Nádržka se velice špatně otevírá,jednou rukou to nezvládnu. Řekla bych, že i držadlo se velmi rychle zahřeje. Jinak nástavce fungují dobře, účel splní. Syn velice rád používá na deky, dobře zbaví chlupů a drobných nečistot od domácích mazlíčků. Velice fajn je i na oživení povlečení a prostěradel. Za mně ano

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Možnost nastavení parní síly
    • Jednoduchá manipulace
    • Různé nástavce, podle potřeby
    • Velikost a váha
    • Jinak snad nic

Jsem spokojená, látku opravdu krásně narovná.Výhoda je nastavení parní síly a možnost měnit nástavce podle potřeby.
    Jediné co jsem nečekala, že bude větší než moje žehlička . Ale asi jsem si nevšimla při vybírání pořádně rozměrů.
    Mohu produkt doporučit.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.

• Vyhlazení záhybů
    • Čištění - textil bez chlupů a žmolků
    • Provoní a osvěží prádlo
    • Funkce automatického vypnutí
    • Jako jedinou nevýhodu pro ty, co mají menší dlaně, je tento napařovač malinko těžší, takže pokud byste chtěli napařit celý koš prádla, jde používání napařovače už znát.

Za cenu jedno parního napařovače získáte skvělého pomocníka 4v1, který čistí veškeré domácí textilie, vyhlazuje záhyby, dezinfikuje a osvěží vašim oblíbeným parfémem veškeré vaše oblečení díky systému multifunkčních nástavců.
    Vyzkoušela jsem tento parní napařovač oděvů a předčil má očekávání a co se jeho účinnosti týče, je jedničkou mezi napařovači.
    Funkce:
    Napařuje –
    Osvěžuje a dezinfikuje díky zcela přírodnímu parnímu výkonu, bez použití chemikálií, pro zdravější domov. Se 2 úrovněmi páry je možné dosáhnout nepřetržitého parního výkonu až 30 g/minutu nebo použít nejnižší stupeň na lehké a mačkavé látky. Napařovací potah chrání i ty nejcitlivější textilie a předměty, abyste mohli využít 100 % přírodní dezinfekční účinek páry na jakémkoli materiálu.
    Dezinfikuje –
    Vyhlazení záhybů –
    Čištění –
    Provoní a osvěží prádlo –

Funkce automatického vypnutí
    Pro zajištění bezpečného použití se přístroj automaticky vypne po pár minutách nečinnosti.

Připravený k použití za pouhých 25 vteřin. Snadná manipulace při výměně nástavců, doplnění vody i při napařování, díky výkonu stačí přejet po oblečení vždy jen jednou.

• Dezinfikuje
    • Vyhlazení záhybů
    • Čištění
    • Provoní a osvěží prádlo
    • Funkce automatického vypnutí
    • Připravený k použití za pouhých 25 vteřin
    • malinko těžší při použití na větší množství prádla
    • velikost dobrá, ale pokud máte menší dlaně může vám napařovače připadat zbytečně velký

Měla jsem možnost vyzkoušet tento parní napařovač oděvů a předčil má očekávání a co se jeho účinnosti týče, je jedničkou mezi napařovači.
    Získáte skvělého pomocníka 4v1

Napařuje – Se 2 úrovněmi páry je možné dosáhnout nepřetržitého parního výkonu až 30 g/minutu.

Dezinfikuje – S parním výkonem dezinfikuje a zmírňuje pachy, a zároveň hubí až 99,9 % virů, bakterií.

Vyhlazení záhybů – Výkonem o 1700 W, nepřetržitým parním výstupem až 30 g/minutu a exkluzivním rázem až 90 g/minutu odstraňuje záhyby vertikálním pohybem bez nutnosti žehlicí prkno.

Čištění – Nástavec s možností obrácení odstraní vlasy, prach a žmolky ze všech textilií, a to i ty, které je těžké nebo nemožné vyprat.

Provoní a osvěží prádlo – Díky nástavci pro rozptyl vůně MonParfum si můžete užít své oblíbené vůně u vás doma.

Funkce automatického vypnutí. Připravený k použití za pouhých 25 vteřin. Snadná manipulace. Jedina nevýhoda, napařovač je malinko těžší, při napaření celého koše prádla, jde používání napařovače už znát.

• Rychle připraven
    • Snadná manipulace
    • Údržba lehká
    • Dlouhý kabel
    • Design
    • Žmolky - nepomohl

Snadná manipulace,možnost výměny nástavců a rychle připraven k práci. Opravdu efektní přístroj se snadnou údržbou. Pořídila jsem si ho kvůli snadnosti použití,bez vyndávání žehlicího prkna či žehličky. Určitě se v naší domácnosti osvědčil a bude naším dlouholetým pomocníkem při běžném úklidu. Plus beru i to,že je možné použít i různé vůně a snadno se dá použít kdekoliv. Páru lze také nastavit dle svých potřeb na různé stupně intenzity. Jen jsem měla problém se žmolky,v tomto ohledu moc nepomohl. Ale i přesto doporučuji

• snadná manipulace
    • dostatečně dlouhý kabel
    • rychlé zahřátí
    • šikovné nástavce
    • lze ovonět díky nástavci MON PARFUM
    • při nečinnosti se sám vypne
    • lze použít na materiál, který se nesmí žehlit

Napařovač je super pomocník do domácnosti-odpadá použití žehlicího prkna, prádlo /záclony, sedačky aj./ je krásně vyžehlené, vydezinfikované, vyčištěné a navoněné díky šikovným nástavcům.Výborný do domácnosti s domácími mazlíčky. Přístroj je připravený za 15 vteřin, výkon páry je dostačující, 2,5 m dlouhý kabel, lze použít i na materiál, který se nesmí žehlit.Při nečinnosti se sám vypne. Jsem s ním spokojená a doporučuji.